بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران
اخبار
1397/8/15 سه‌شنبه به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان نظرآباد انجام شد؛ برگزاری مسابقه نقاشی و شرکت در راهپیمایی باشکوه 13 آبان کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی نظرآباد به همراهی رئیس شهرستان کتابخانه های عمومی در راهپیمایی روز 13 آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز شرکت و برنامه های متنوع اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، کتابداران و کارکنان  کتابخانه های عمومی نظرآباد به همراهی ابوالفضل آزادفلاح، رئیس شهرستان کتابخانه های عمومی نظرآباد در راهپیمایی روز 13 آبان،  شرکت کرده و همگام و هم صدا با ملت عاشورایی و حسینی ایران اسلامی و همۀ وفاداران به آرمان‌های انقلاب اسلامی، با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود، و سردادن شعار همیشگی، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، انزجار خود را از شیطان بزرگ و ایادی استکبار جهانی اعلام داشته و حمایت کامل خود را از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری اعلام داشتند. 

همزمان با روز دانش آموز، کتابخانه های عمومی شهرستان، با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی مانند نشست کتاب خوان، مسابقه نقاشی و ... میزبان دانش آموزان سراسر شهرستان بودند.منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
 
تعداد بازديد اين صفحه: 69
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما