بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران
اخبار
1397/8/12 شنبه پیام تبریک؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز روز دانش آموز را تبریک گفت هراتی در پیامی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان، این روز را به همه ی دانش آموزان و دانشجویان استان البرز تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی،  مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در پیامی روز 13 آبان را به همه  دانش آموزان و دانشجویان استان البرز تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز تجدید میثاق دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود.
در سیزدهم آبان 58 دانشجویان انقلابی درحمایت از دانش آموزان شهید خود انقلابی بزرگ را با تسخیر لانه جاسوسی رقم زدنند و ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی ،برای رسوا کردن آمریکا وهم پیمانانش بار دیگر با حضورمان باآرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق خواهیم داشت .
اینجانب این روز مبارک را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان استان البرز تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از مردم فهیم و ولایتمدار استان دعوت می کنم تا با حضور در راهپیمایی13 آبان، حماسه ایی دیگر را به نمایش گذارند.
 
 
منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
 
تعداد بازديد اين صفحه: 64
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما