بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران
اخبار
1397/8/6 يكشنبه مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز: مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، هراتی با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز به همراه هیئت همراه با حضور در اداره کل آموزش و پرورش، با سالار قاسمی، مدیرکل آموزش وپرورش استان البرز دیدار و گفت و گو کرد.
هراتی ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان البرز، با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: آموزش و پرورش بهترین سازمان و ارگانی است که می تواند با فرهنگ سازی در تمام زمینه ها، آینده یک جامعه را رقم بزند. برای پیشگیری از بسیاری از مشکلات با از دوران کودکی و نوجوانی شروع کرد و فرهنگ سازی در این مقطع سنی، برای کاهش آسیب ها، بسیار راهگشاست.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به رسالت مشابه کتابخانه ها و مدارس در پرورش نسلی سودمند برای جامعه، اظهار داشت: همکاری کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش در قالب تفاهم نامه های همکاری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی بسیار حائز اهمیت است.
مدیرکل آموزش و پروش استان البرز، ضمن تشکر از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی گفت: آموزش و پرورش با تمام توان خود برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، در راستای تعلیم و پرورش شهروندان و تربیت آینده سازان کشورمان، آماده همکاری با کتابخانه های عمومی است.
قاسمی در ادامه افزود: در حال حاضر برای ارزش گذاری و تعیین کیفیت آموزش در مدارس می توان گفت که یک مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد و بالطبع پژوهشگران بیشتری تربیت کند.
منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
 
تعداد بازديد اين صفحه: 86
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما