بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار آرشيوي
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران
اخبار
سرپرست اداره کتابخانه عمومی اشتهارد : عصر شعر دانش آموزی در اشتهارد برگزار می شود سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد از برگزاری عصر شعر شعر دانش آموزی به مناسبت بزرگداشت روز فردوسی در روز دوشنبه 24 اردیبهشت ساعت 17 در تالار شهرداری این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز؛ داود اسدی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد با اشاره به برگزاری عصر شعر شعر دانش آموزی گفت: آشنایی نسل جوان با گنجینه های تاریخی و ادبی سرزمین ایران اسلامی و مفاخر ادبی آن از برنامه هایی است که بطور مستمر در مسیر اقدامات کتابخانه های عمومی است و عصر شعر دانش آموزی نیز به همین منظور در دارالمومنین اشتهارد برگزار می شود.
 
 
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد در ادامه گفت: دراین برنامه تعدادی از شعرای دانش آموز به شعر خوانی می پردازند و آقای دکتر عرب از اساتید دانشگاه و پژوهشگر حوزه ادبی برای حاضرین سخنانی ایراد خواهند کرد و در پایان هدایایی برای شعرای برتر در نظر گرفته شده اهدا خواهد شد. این برنامه توسط کانون ادبی عمارت دل اشتهارد و با حمایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار می شود.
 
 
وی با اشاره به روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی گفت: فردوسی شاعر پرآوازه ایرانی که میراث دار ادبیات پارسی سرزمین بزرگ ایران است و حکمت سخن و بیان فارسی در او تجلی می یابد و شاهنامه بلندترین و زیباترین نماد و تجلی این حکمت پارسی است که خرد و دانایی را به جهان بشریت عرضه کرده است ، ما وظیفه داریم در پاسداشت این شاعر بزرگ ایرانی برنامه هایی برگزار کنیم.
 
 
اسدی از تشکیل حلقه های اولیه شاهنامه خوانی و تدارک برنامه برگزاری دوره های شاهنامه خوانی در اشتهارد در روز های ابتدایی تابستان برای نسل جوان و نوجوان در کتابخانه های عمومی خبر داد.
 
منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
 
تعداد بازديد اين صفحه: 499
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما