بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران
اخبار
به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان نظرآباد انجام شد؛ برگزاری مسابقه نقاشی و شرکت در راهپیمایی باشکوه 13 آبان کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی نظرآباد به همراهی رئیس شهرستان کتابخانه های عمومی در راهپیمایی روز 13 آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز شرکت و برنامه های متنوع اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، کتابداران و کارکنان  کتابخانه های عمومی نظرآباد به همراهی ابوالفضل آزادفلاح، رئیس شهرستان کتابخانه های عمومی نظرآباد در راهپیمایی روز 13 آبان،  شرکت کرده و همگام و هم صدا با ملت عاشورایی و حسینی ایران اسلامی و همۀ وفاداران به آرمان‌های انقلاب اسلامی، با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود، و سردادن شعار همیشگی، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، انزجار خود را از شیطان بزرگ و ایادی استکبار جهانی اعلام داشته و حمایت کامل خود را از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری اعلام داشتند. 

همزمان با روز دانش آموز، کتابخانه های عمومی شهرستان، با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی مانند نشست کتاب خوان، مسابقه نقاشی و ... میزبان دانش آموزان سراسر شهرستان بودند.منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
 
تعداد بازديد اين صفحه: 71
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما