بيشتر
صفحه اصلي
بازديدها
پرسشهاي متداول
تبليغ ها
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران
1396/11/24 سه‌شنبه با حضور اعضای کودک و نوجوان صورت پذیرفت؛ برگزاری جشن پیروزی انقلاب در کتابخانه عمومی اندیشه نظرآباد جشن پیروزی انقلاب در کتابخانه عمومی اندیشه با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، به همت مسئول کتابخانه اندیشه جشن پیروزی انقلاب همراه با مسابقات متنوع برای گروه های سنی با حضور اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه برگزار شد.
در این جشن مسابقه قصه گویی انقلاب (بر اساس منابع موجود در کتابخانه ) برگزار گردید که در آن سه نفر شرکت کننده قصه هایی برگزیده از کتاب ها پیرامون وقایع انقلاب سال 57 را برای حضار قصه گویی کردند. سپس سرودملی جمهوری اسلامی ایران، توسط گروه دختران کودک و نوجوان کتابخانه به اجرا در آمد.
از دیگر برنامه های این جشن برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «پرچم جمهوری اسلامی ایران» بود . در پایان ضمن اهدای جایزه به برگزیده مسابقه قصه گویی از حاضران پذیرایی شد.
گفتنی است در ایام دهه مبارک فجر در کتابخانه اندیشه نمایشگاه کتب با موضوع انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه همراه با روزشمار وقایع انقلاب و پوسترهایی با موضوع دهه فجر و نیز نشست کتابخوان برگزار گردید.
منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 27
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما