بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود
اخبار
5
مسئول كتابخانه فرهنگسراي ملاصدرا عنوان کرد: حال خوش خواندن با حضور علاقمندان به كتابخواني در اشتهارد مسئول كتابخانه فرهنگسراي ملاصدرا اشتهارد از حال خوش خواندن با حضور علاقمندان به كتابخواني در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی البرز، راحله نمكي، مسئول كتابخانه فرهنگسراي ملاصدرا اشتهارد از اجراي برنامه‌هاي مختلف اين كتابخانه خبر داد و گفت: این کتابخانه با اجراي برنامه‌هاي مختلف در ترويج فرهنگ كتابخواني پيشگام است و در يك ماه گذشته بيش از 300 نفر از نوجوانان و كودكان به عضويت كتابخانه درآمده و از بخش‌هاي مختلف اين كتابخانه استفاده مي‌كنند.

وی با بيان اين مطلب گفت: كتابداران اين كتابخانه با اجراي برنامه قصه‌گويي، جمع‌خواني كتاب،  مسابقه نقاشي،  نشست‌هاي كتاب‌خوان ويژه نوجوانان و بزرگسالان حال خوش خواندن در اشتهارد را ترویج می‌دهند.

مسئول كتابخانه ملاصدرا اشتهارد در ادامه افزود: علاوه بر برنامه‌هاي فرهنگي ترويجي كتابخواني در اين كتابخانه، نمايشگاه‌هاي كتابخانه محور با موضوعات مختلف و همچنين نمايش كتاب‌هاي پر مخاطب براي عموم مردم از ساعت 7:30 صبح تا 18:30 عصر در خدمت شهروندان عزيز اشتهاردي است .

وي در ادامه گفت: همچنين طي هماهنگي با سينما نسيم اشتهارد اعضاي كتابخانه‌ها با ارائه كارت عضويت كتابخانه به صورت نيم بها از سينما استفاده خواهند كرد و كتابخانه به عنوان پايگاه اجتماعي مركز فعاليت هاي اجتماعي و فرهنگي در خدمت شهروندان است.

نمکی ادامه داد: در واقع كتابخانه ملاصدرا به فعاليت‌هاي سرگرم كننده، آموزشي و آگاهي رساني توجه دارد و در كنار آن، كتابداران نقش آفرينان فعال اين حوزه ها هستند.

وی با اشاره به بخش‌هاي مختلف اين كتابخانه گفت: خدمات اينترنت و منابع فاخر و با ارزش كتابخانه‌اي، فرصت‌هاي پژوهشي و تحقيقاتي را در اختيار دانشجويان و دانش‌آموزان قرار داده است تا بتوانند در فضايي آرام فعاليت‌هاي پژوهشي خود را دنبال كنند و از فرصت‌هاي اين كتابخانه بهره ببرند.

گفتني است كتابخانه فرهنگسراي ملاصدرا با درجه 5 در فضايي 500 متري داراي سالن هاي مطالعه مجزا برادران و خواهران و بخش مخزن و مرجع و داراي يك بخش مجهز كودك مي‌باشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 163