بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود
اخبار
1

2

3

4

5

6
1397/9/15 پنجشنبه مسئول كتابخانه عمومی شهيد مطهري خبر داد: برگزاری جشنواره نقاشي با موضوع حمايت از كالاي ايراني در اشتهارد جشنواره نقاشي با موضوع حمايت از كالاي ايراني به همت كتابخانه عمومی شهيد مطهري در مدرسه حضرت ولي عصر(عج) اشتهارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل كتابخانه‌هاي عمومي البرز، جشنواره نقاشي با موضوع حمايت از كالاي ايراني با حضور داود اسدی، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي، مسئول و کتابداران كتابخانه عمومی شهيد مطهري در مدرسه حضرت ولي عصر(عج) اشتهارد از 24 آبان لغايت 24 آذر آغاز شد.

مجيد قاجارگير، مسئول كتابخانه عمومی شهيد مطهري با اعلام اين خبر گفت: اين جشنواره نقاشي كه با موضوع حمايت ازكالاي ايراني در اشتهارد آغاز شده است در نظر دارد تا با هدف اشاعه فرهنگ استفاده از كالاهاي ايراني، شناخت توليدات و برندهاي ايراني خانواده‌هاي اشتهاردي را با مسايل توليد ايراني آشنا كند.

وي افزود: آشنايي با ويژگي توليدات ايراني، تشويق و ايجاد علاقه جهت خريد كالاي ايراني و زمينه‌سازي جهت پرورش استعداد و خلاقيت، اهميت دادن به هنر و نقاشي كودكان در سنين مختلف از ديگر اهداف اين جشنواره مي‌باشد كه با استقبال خانواده‌هاي اشتهاردي مواجه شده است .

اين مسئول در ادامه با اشاره به اینکه تا كنون بيش از 500 اثر نقاشي از سوي شركت كنندگان به كتابخانه تحويل داده شده است، گفت:  اين جشنواره تا 24 آذر ماه ادامه دارد و علاقمندان براي شركت در اين برنامه مي‌توانند آثار خود را به اين كتابخانه تحويل دهند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 145