بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود
اخبار
2
مدیر منطقه 6 کرج: حمایت از کتابخانه‌ها از رویکردهای اصلی شهرداری است. مدیر منطقه 6 کرج با تاکید بر جایگاه ویژه کتابخانه‌های عمومی در اعتلای فرهنگ جامعه، حمایت از کتابخانه‌ها را از رویکردهای اصلی شهرداری دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی البرز، احمدعلی هراتی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز به همراه کاظم قاسمی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و حسین زکریاپور؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کرج با حضور در شهرداری منطقه ۶ البرز با  خسرو سرحدی؛ مدیر منطقه 6 کرج دیدار و در مورد توسعه همکاری‌ها در راستای ارتقاء بیش از پیش فرهنگ کتابخوانی رایزنی کرد.

هراتی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز، تقویت کتابخانه‌های عمومی را بسترساز توسعه پایدار جوامع دانست و افزود: کتابخانه‌های عمومی برنامه‌های خلاقانه و هدفمندی را در راستای تشویق اقشار جامعه به کتابخوانی در دست اقدام دارد.

وی افزود داد: رسیدن به جایگاه مطلوب کتابخوانی در جامعه نیازمند همکاری و مشارکت همه علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی و دستگاه‌های فرهنگی به ویژه شهرداری‌ها در این زمینه است.

در ادامه خسرو سرحدی؛ مدیر منطقه 6 کرج نیز از آمادگی کامل برای توسعه همه جانبه همکاری‌ها با اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز خبر داد و گفت: یاری به کتابخانه‌های عمومی یاری به ارتقاء دانایی و فرزانگی جامعه است.

وی با تاکید بر لزوم تقویت همکاری و تعامل مستمر همه نهادها و ارگان‌های شهری با کتابخانه‌های عمومی، گفت: حمایت از کتابخانه‌ها از برنامه‌های مهم و رویکردهای اصلی شهرداری است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 139