بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود
اخبار
1

2

3
در ادامه رایزنی‌های منطقه‌ای جهت ارتقاء خدمات کتابخانه‌ای صورت گرفت: دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز با شهردار کرج مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز در راستای توسعه همکاری‌های دوجانبه در جهت ارتقاء خدمات کتابخانه‌ای با شهردار کرج دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی البرز، احمدعلی هراتی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز به همراه علی معدنی‌پور؛ معاون امور اداری مالی و حسین زکریاپور؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کرج با حضور در دفتر شهردار کرج به رایزنی در مورد وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان پراختند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت توسعه همکاری‌های دوجانبه، نقش سهم نیم درصد شهرداری‌ها در پیشبرد امور کتابخانه‌‌ای را مهم برشمرد و اظهار داشت: امیدواریم با ارتقاء هم‌افزایی و همدلی شاهد بهبود چشمگیر خدمات و امکانات کتابخانه‌ها در سطح شهرستان کرج باشیم.

 هراتی ادامه داد: کتابخانه‌های عمومی با دارا بودن نیروهای متخصص و متعهد و رویکرد حرفه‌ای در امور کتابخانه‌ای آمادگی دارد تا با مشارکت و هم‌افزایی با سایر دستگاه‌های فرهنگی به تقویت فضای مطالعاتی استان یاری رساند.

 وی، کتابخانه‌‌ها را به عنوان پایگاه‌های پویای علمی فرهنگی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: یکی از رسالت‌های مشترک کتابخانه‌های عمومی با شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد اجتماعی کمک به ارتقاء فرهنگ شهری است که می‌توان همکاری‌های خوبی را در این زمینه انجام داد.

علی‌اصغر کمالی‌زاده؛ شهردار کرج نیز ضمن استقبال از طرح‌های پیشنهادهای مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در راستای ارتقاء تخصصی شاخص‌های کتابخانه‌ای، عنوان کرد: رویکرد تعاملی اداره‌کل کتابخانه‌ها که با دلسوزی و تعصب کاری در راستای ترویج فرهنگ مطالعه تلاش می‌کنند قطعاً در اعتلای فرهنگ کتابخوانی در استان اثر سازنده‌ای خواهد داشت.

وی داشتن دغدغه فرهنگی را لازمه موفقیت در حوزه کتاب و کتابخوانی دانست و گفت: باید در حوزه‌های مختلف به افراد و نیروهای متخصص آن رجوع کرد و در حوزه کتابخوانی، کتابخانه‌ها عمومی با عملکرد مطلوبی که داشته تبدیل به برندی معتبر برای مراجعه در این حوزه شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 174