بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود
اخبار
7

1

2

3

4

5

6

8

9
با هدف به اشتراک‌گذاری تجارب و بررسی فعالیت‌ها برگزار شد؛ نشست هم‌اندیشی مسئولین کتابخانه‌های عمومی البرز با همکاران اداره‌کل نشست هم‌اندیشی مسئولین کتابخانه‌های عمومی البرز با همکاران اداره‌کل با هدف به اشتراک‌گذاری تجارب و بررسی فعالیت‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی البرز، همایش مسئولین کتابخانه‌های عمومی البرز با محوریت بهبود روند اجرای برنامه‌ها و امور کتابخانه‌های عمومی و اجرای برنامه‌ها و برسی مسائل و درخواست‌های کتابداران با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز، معاونین مدیرکل، مسئولین کتابخانه‌های عمومی، رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز بر اهمیت بالای برگزاری این جلسات تأکید کرد و هدف از برگزاری این نشست را بررسی مسائل و مشکلات کتابداران، هم‌افزایی بین کتابداران و کارکنان و به اشتراک‌گذاری تجارب در راستای بهبود پویایی و شادابی خدمات کتابخانه‌ای عنوان کرد.

احمدعلی هراتی، با اشاره به جایگاه کتابداران به عنوان افرادی فرهیخته و علاقمند به توسعه فرهنگ و دانش و مشاوران امین اطلاعاتی جامعه، بررسی مسائل و برنامه‌های کتابداران را از اهم اولویت‌های اداره‌کل دانست.

وی با تاکید بر اهمیت خواسته ها و انتظارات به حق کتابداران اظهار داشت: یکی از مهم ترین برکات برگزاری این جلسات شناسایی آگاهی از نقطه نظرات و مسائل همکاران است و تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا در کمترین زمان به آنها رسیدگی شود.

گفتنی است در این نشست هر یک از مسئولین کتابخانه‌ها ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و وضعیت کتابخانه‌ها، به بیان نیازها و ضرورت‌های تعمیراتی تجهیزاتی و انتظارات خود پرداختند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 166