بيشتر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار آرشيوي
اوقات شرعي
بازديدها
تبليغ ها
تقويم
جستجو
زمان ديجيتال
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
ورود كاربران


بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس معاون اداره کل و کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی البرز از کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی البرز، محمدکریم صابری معاون اداره کل و جمعی از کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی البرز با حضور در کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس از نزدیک روند امور این کتابخانه ها را مورد بررسی قرار دادند.

 

محمدکریم صابری معاون اداره کل کتابخانه های عمومی البرز در این  بازدید به گفتگو با مسئولین کتابخانه ها و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان پرداخته و همکاری و همدلی بین همکاران را شرط لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مخاطبین و اعضاء دانست.

 

 معاون اداره کل در ادامه بازدید در کتابخانه ابن سینا از زحمات و تلاشهای محبوبه شاکری مسئول کتابخانه که به عنوان برگزیده کشوری مدرسه اینترنتی خواندن انتخاب شده اند، تشکر و قدردانی کرد و تقدیرنامه های ارسالی دبیرکل نهاد کشور  و مدیر کل استان البرز در این خصوص نیز به ایشان اهدا شد.


 در ادامه کتابدار نظرات، پیشنهادات و درخواستهای خود را جهت بهبود روند کاری و توسعه سطح کمی و کیفی کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس را بیان کردند.


لازم بذکر است، در این بازید کارشناسان امور کتابخانه ها، فرهنگی و منابع نیز حضور داشته و عملکرد کتابخانه ها عمومی این شهرستان را درحوزه های مختلف مورد بررسی قرار دادند و نقطه نظرات خود را جهت ارتقاء سطح کیفی کتابخانه ها ارائه دادند. 

 

منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز
 
تعداد بازديد اين صفحه: 208
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما